english german french russian macedonian arabic turkish
0541 402 00 22
Gritty Atlas 1311

Gritty Atlas 1311Gritty G1311 Atlas UV  Flatbed Baskı Makinesi ,Baskı kafaları 3/4 adet Riccoh Gen5i TH5241 .Baskı alanı 130 cm*110cm.Vakumlu tabla ,Baskı yüksekliği 32 cm.CMYK+W+VERNIK+PRIMER+.Oyuncaklar,Lego,Ambalaj,   Hediyelik Eşya,El sanatları,Kanvas Tablo,Seramik,Endüstriyel malzemeler için tasarlanmış makinemiz size mükemmel çözümler sunar.

UV Baskı Makinesi Grittymachine.com UV baskı makinelerinin genel özelliklerine bakmadan önce UV baskı nedir onu önce çok iyi anlamamız gerekir.

UV Baskı Nedir? UV baskı, baskı işlemlerinde kullanılan boyayı kurutmak veya sertleştirmek için ultraviyole ışık kullanan bir dijital baskı biçimidir.

Yazıcı mürekkebi bir malzemenin yüzeyine ("alt tabaka" olarak adlandırılır) dağıtırken, özel olarak tasarlanmış UV ışıkları mürekkebi anında kapatır ve kurutur. UV ile sertleşen veya kurutulan mürekkepler hava koşullarına dayanıklıdır ve solmaya karşı daha fazla direnç sağlar. Bu kürleme işlemi, az sayıda uçucu organik bileşen (VOC), koku ve ısı ürettiği için çevre dostudur. UV baskı özel üretilmiş UV baskı makineleri ile yapılır. Eskiden boyut, büyüklük ve fiyat bakımından oldukça uç rakamlara sahipken, günümüz teknolojisi ile artık bu baskı türü de çok daha pratik hale geldi.

Grittymachine.com sitemizden kendi baskılarınızı yapabilecek birbirinden farklı tasarım ve özelliklere sahip UV Baskı Makineleri bulabilirsiniz.

Grittymachine.com’dan alacağınız UV baskı makinesi ile beraber

• Ücretsiz Eğitim • Ücretsiz Binlerce Görsel • Ücretsiz Kurulum • Yüzlerce Model Ürün Tedariği, gibi pek çok ayrıcalıklara da sahip olursunuz.

Grittymachine.com UV baskı makineleri ile telefon kılıflarından metal ürünlere, deri malzemelerinden plastik veya cam ürünlerine kadar birçok farklı yüzeyde UV baskıyı kolaylıkla yapabilirsiniz.

Günümüz şirketlerinin marka değerini yükseltmek ve satış hedeflerini gerçekleştirmek için en çok dikkat ettikleri konu hiç şüphesiz reklamdır. Kurumsal firmalar uzun vadede reklam materyalleri satın alır ya da özel tasarım yaptırır. Bundan dolayı yapacağınız UV baskı uzun vadeli reklam materyalleri için biçilmiş kaftan olacaktır. Siz de alacağınız özel UV tasarım eğitimleri sayesinde profesyonel baskılar yapabilir reklam materyalleri üretip kurumsal ya da bireysel firmalara pazarlayabilirsiniz.

Grittymachine.com UV baskı makinelerinin kurulumu oldukça kolaydır. Siparişinizin ertesi günü hemen kurulumu tamamlanır ve baskıya hazır hale gelir. Uzmanlarımızca verilen eğitimler teorik ve pratik eğitimlerden oluşup toplam 3 gün sürmektedir üstelik bu eğitimlerimiz de tamamen ücretsiz. UV baskı makinesinde baskı yapabilmek için üst düzey grafik tasarım bilgisine ihtiyaç yoktur.

Grittymachine.com baskı uzmanları tarafından alacağınız eğitim ile baskı yapılacak görseli saniyeler içerisinde hazırlamayı öğrenebileceksiniz. Makine kurulumu, çalıştırılması ve grafik tasarım eğitimlerinin yanında her zaman bize ulaşabileceğiniz müşteri hattımız ve 7/24 ücretsiz destek hizmetimiz mevcuttur.

Grittymachine.com’dan alacağınız UV baskı makineleri ile sahip olacağınız bir diğer ayrıcalık da yaptığınız baskı tasarımlarını gelişmiş e-ticaret altyapısına sahip sanal marketimizde satabilirsiniz. Aynı zamanda diğer e-ticaret devlerinin olduğu sanal marketlerde ve sosyal medya platformlarından da ayrıca satışlar yapabilirsiniz. UV baskı makinelerinizde meydana gelebilecek olası arızalarda ve sorunlarınızda bize ulaşabileceğiniz 7/24 teknik destek servisimiz mevcuttur.

Ayrıca arıza durumlarında yedek parça servisimiz sayesinde arızanız vakit kaybetmeden giderilir baskılarınız tüm hızıyla yapılmaya devam edilir.

Anahtar Kelimeler: UV Baskı, UV Baskı Nedir, Grittymachine.com UV Baskı, Grittymachine.com, Baskı Makinesi, UV Baskı Makinesi, UV Tasarım, UV Baskı Ürünler, Telefon kılıf baskı, Telefon kılıf baskı makinesi, Deri baskı , Deri baskı makinesi, Taşa baskı, Cam baskı, Ahşap baskı, Metal baskı, Fayans baskı, Kanvas baskı makinesi, Çakmak baskı makinesi, Kalem baskı makinesi, seramik baskı makinesi,Ajanda baskı makinesi, Silikon baskı, Silikon baskı makinesi, Plexi baskı, Magnet baskı makinesi, Parfüm Şişesine baskı, Terlik baskı makinesi, Ayakkabı baskı makinesi, Mdf baskı, Mermer baskı, Plaket baskı makinesi,Bardak Altlığı baskı, Termos baskı makinesi, Dekota baskı makinası, Paspas baskı makinesi, Powerbank baskı, Çanta baskı, Cetvel baskı, Mausped baskı, 3mkaplama baskı, uv, uv printer, uv baskı, uv makine, uv makine, uv flatbed makine, uv baskı İstanbul, uv flatbed printer, uv printing, uv flatbed printing, İstanbul uv baskı, uv baskı merkezi, uv baski, uv yazıcılar, uv fiyatları, uv makine fiyatları, uv makine fiyatları, uv printer fiyatları, fladbet yazıcı fiyatları, bardak baskı makinesi, şişe baskı makinesi, yapboz baskı makinesi, şapka baskı makinesi, tişör tbaskı makinesi, tekstil baskı makinesi, dtg yazıcı, dtf yazıcı, dtf uv printer, dtf uv yazıcı, dtf tekstil makinesi, dtf makine, dtf makine, dtf printing, dtf uv printing


Teklif İste